Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania na sprzedaż Bolszewo - Oferty „sprzedam mieszkanie”

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Różana

Bolszewo,pomorskie

509 000 zł72 m² 7 069,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ostatnie bezczynszowe mieszkanie w kameralnej inwestycji Różane Zacisze , zlokalizowane w miejscowości Bolszewo przy ul. Różanej. Inwestycja powstała w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zamostna

Bolszewo,pomorskie

390 000 zł33 m² 11 711,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuje funkcjonalne i zadbane mieszkanie zlokalizowane na parterze w bloku w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal doskonale sprawdzi się dla osób młodych jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bolszewo,pomorskie

399 000 zł37 m² 10 886,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe | Bolszewo | gotowe do zamieszkania Opis nieruchomości Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,65 m2, położone na 3 piętrze w nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zamostna

Bolszewo,pomorskie

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Dwupoziomowe mieszkanie z balkonem! o powierzchni użytkowej 71.6 m2, całkowitej 100m2 ( po podłodze), na 2 piętrze w budynku rodzinnego. Na nieruchomość składają się 2 kondygnacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nagietkowa

Bolszewo,pomorskie

410 000 zł35 m² 11 714,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Stylowe, dwupokojowe mieszkanie w Bolszewie (pod Wejherowem) szuka nowego właściciela. Nieruchomość mieści się na parterze z ogródkiem do własnej aranżacji. Pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strażacka

Bolszewo,pomorskie

464 000 zł57 m² 8 167,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Tutaj żyjesz i mieszkasz wygodnie. Rano po świeże pieczywo i zakupy pieszo, po pracy spacer do lasu. Do centrum Wejherowa kilka minut. Mniej pośpiechu, więcej życia. Dlaczego tu warto: 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zamostna

Bolszewo,pomorskie

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

| 4 pokoje | przestronne mieszkanie | dobra lokalizacja | Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 100 m2 położone na 2 piętrze w bloku na kameralnym osiedlu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zamostna

Bolszewo,pomorskie

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamostna

Bolszewo,pomorskie

589 000 zł100 m² 5 890 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Bolszewie, w budynku z 2011 roku, przy ul. Zamostnej. Powierzchnia użytkowa: 62,5 m2 w księdze Powierzchnia całkowita: 100 m2 (po podłodze).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Bolszewo,pomorskie

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bolszewo,pomorskie

329 000 zł28 m² 11 877,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przytulne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 27,7 m2, położone na 1 piętrze w budynku z 2003 roku. Lokal znajduje się na terenie zamkniętego osiedla, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zamostna

Bolszewo,pomorskie

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zamostna

Bolszewo,pomorskie

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bolszewo,pomorskie

385 000 zł34 m² 11 465,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 2 pokoje z dużym balkonem wysoki standard i miejsce postojowe w cenie! opis nieruchomości Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Bolszewie w nowoczesnym bloku z 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Bolszewo,pomorskie

410 000 zł38 m² 10 863,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowe do zamieszkania, dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 37,74m w Bolszewie przy ul. Polnej 108. Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nagietkowa

Bolszewo,pomorskie

598 500 zł60 m² 10 038,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie | 59,62 m2 | Winda, bolszewo, ul. Nagietkowa Na sprzedaż komfortowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 59,62 m , usytuowane na 1. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wyszyńskiego

Bolszewo,pomorskie

199 900 zł20 m² 9 886,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Bardzo ustawne małe mieszkanie z balkonem! Oferta w przygotowaniu. Kompaktowe 20,22 m z balkonem - funkcjonalna przestrzeń z dużym potencjałem Bolszewo Na sprzedaż atrakcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bolszewo,pomorskie

525 000 zł47 m² 11 266,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Parter z ogródkiem - rzadkość na rynku | Wysoki standard Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w Bolszewie o powierzchni 46,60 m2, położone na parterze, z prywatnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Bolszewo,pomorskie

395 000 zł40 m² 9 972,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Polnej. Nieruchomość doskonale sprawdzi się zarówno jako produkt inwestycyjny pod wynajem, jak i komfortowe mieszkanie na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wspólna

Bolszewo,pomorskie

499 000 zł51 m² 9 708,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,40 m , położone na parterze trzypiętrowego budynku na monitorowanym osiedlu w Bolszewie. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Bolszewo,pomorskie

315 000 zł34 m² 9 355,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż jasne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 33,67 m , położone na drugim i ostatnim piętrze budynku przy ul. Parkowej w Bolszewie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Bolszewo,pomorskie

395 000 zł40 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż jasne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 39 m , położone na 1 piętrze w nowoczesnym dwupiętrowym budynku przy ul. Polnej w Bolszewie. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konwaliowa

Bolszewo,pomorskie

495 000 zł55 m² 9 034 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta sprzedaży - mieszkanie | bolszewo, ul. Konwaliowa 7 Opis mieszkania Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,57 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Bolszewo,pomorskie

449 000 zł54 m² 8 261,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Najważniejsze atuty: 54,35 m23 pokojowe mieszkanie z balkonemdobry standard do ewentualnego odświeżenia Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkonpomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polna

Bolszewo,pomorskie

1 100 000 zł350 m² 3 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1970

Niesamowita nieruchomość - gotowiec inwestycyjny z możliwością wysokiej stopy zwrotu Dom na sprzedaż | Bolszewo | Gotowy do zamieszkania lub wynajęcia Wstęp Przestronny, w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Bolszewo,pomorskie

549 000 zł60 m² 9 174 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. To mieszkanie jest wyjątkowe!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konwaliowa

Bolszewo,pomorskie

499 000 zł55 m² 9 107,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Bolszewo,pomorskie

509 000 zł46 m² 11 154,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Bolszewa - nowe,wykończone gotowe do użytku (2025). Oferuję na sprzedaż nowocześnie wykończone mieszkanie (nieumeblowane). Nieruchomość znajduje się w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Bolszewo,pomorskie

573 000 zł48 m² 11 984,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Bolszewa - nowe,wykończone gotowe do użytku (2025). Oferuję na sprzedaż nowocześnie wykończone mieszkanie, umeblowane. Nieruchomość znajduje się w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bolszewo,pomorskie

499 000 zł44 m² 11 340,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Bolszewie Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 44 m2 położone w nowoczesnym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkowa

Bolszewo,pomorskie

470 000 zł56 m² 8 401,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przestronne, gotowe do wprowadzenia się mieszkanie o powierzchni 55,94m zlokalizowane w Bolszewie przy ulicy Parkowej 19. Lokal składa się z: - pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bolszewo

Bolszewo,pomorskie

389 000 zł38 m² 10 201,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

U nas Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,13 m2, zlokalizowane w Bolszewie przy ul. Wspólnej. Lokal znajduje się na 2. piętrze i jest w stanie gotowym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wspólna

Bolszewo,pomorskie

499 000 zł51 m² 9 784,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem. Ogródek zagospodarowany z dodatkowym oświetleniem i kranem ogrodowym. Duża drewutnia z doprowadzonym prądem elektryczny. Do bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polna

Bolszewo,pomorskie

389 000 zł39 m² 9 923,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż jasne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie, z ogrodem, o powierzchni 39,2 m , położone na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Polnej w Bolszewie. W lokalu zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bolszewo,pomorskie

530 000 zł57 m² 9 286,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

4-pokojowe mieszkanie 57,07 m2 - Bolszewo, ul. Szkolna. Na sprzedaż przepiękne, przytulne mieszkanie czteropokojowe położone w spokojnej części Bolszewa przy ul. Szkolnej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Bolszewo,pomorskie

330 000 zł42 m² 7 764,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania W spokojnej I cichej okolicy? Świetnie trafiłeś! atuty: - 1 min pieszo do przystanku autobusowego - dostępne od zaraz - spokojna okolica - pełna infrastruktura usługowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bolszewo,pomorskie

499 000 zł49 m² 10 204,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokojowe mieszkanie po remoncie Bolszewo, ul. Wspólna opis nieruchomości: przestrzeń, funkcjonalność i gotowość do wprowadzenia to trzy rzeczy, które najlepiej opisują to mieszkanie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Bolszewo,pomorskie

335 000 zł34 m² 9 905,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Parkowej w Bolszewie. Nieruchomość sprawdzi się idealnie pod wynajem jako produkt inwestycyjny oraz jako mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bolszewo,pomorskie

560 000 zł48 m² 11 737,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Nasturcjowej w Bolszewie Opis mieszkania: na sprzedaż nowe, funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na II piętrze w nowym budynku z 2025 roku.